0 212 551 04 34 & 0 542 551 04 34

Sosyal Medyada Biz}

Koltuk Yıkama Tavsiye

Koltuk Yıkama Tavsiye

Koltuk Yıkama Tavsiye

Koltuk yıkama konusunda tavsiye edebileceğimiz firmalar arasında en iyisi bu güne kadar hiç bir şikâyet almayan Stil Koltuk Yıkama firmasıdır. Bu firma yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyimle kendini aşan bir sistemle koltuk yıkama komsunda tam anlamıyla işinin uzmanı olmuştur. Bunun böyle bilinmesi gerekir. Çünkü yapılan bir işin arkasında duran pek az koltuk yıkama firması bulunmaktadır.

Bazıları yıkar çıkar ve koltuk kuruyunca koltuktaki lekelerin hala yerinde olduğu görülür. Bazıları ise yüzeysel olarak temizler ve koltukları ıslak olduğu için ilk etapta bir şey belli olmaz ama koltuk kurduğu zaman kirler olduğu gibi yerinde duruyordur.

Bizim kullandığımız koltuk yıkama ilaçları ve kimyasalları koltuğu hiç bir şekilde zarar vermeden kirleri yerinden söküp atarak temiz bir görünüme sahip kılar. İstanbul metropol bir şehir olmasına rağmen hala koltuk yıkama sistemleri tam anlamıyla gelişmiş değildir. Bu yüzden çoğu firma yıkama sonrası garanti veremez.

Aslında yapılacak sistem ve izlenecek yol çok basit. Birincisi koltuk yıkama öncesi genel bir temizlik şart. Buda vakumlu bir elektrik süpürgesi yardımıyla yapılır. Aşağı yukarı her evde var. Yoksa bile koltuk yıkama firması bunu yanında getirmek zorundadır. Güzelce koltuklar süpürüldükten sonra ikinci aşama iyi bir deterjan seçimidir.

Deterjan seçimi çok önemli hususlardan birisidir. Sağlıklı olması nedeniyle genelde organik koltuk yıkama deterjanları tavsiye edilir. İnsan sağlığı hepsinden önemli olduğu için en büyük özellik deterjana düşmektedir. Üçüncü aşama ise koltuk iyice ıslatılır. Ama ıslatırken mutlaka sıcak su ve beraberinde koltuk yıkama şampuanı ilave edilmelidir. Bu şekilde yıkama öncesi ön hazırlıktan sonra tavsiye niteliğinde olan en iyi koltuk yıkama uzamanı iş başına geçer.

Temiz bir koltuk elde edebilmek için bu üç kuralı mutlaka yıkamacı arkadaşlara ya da firmalara tavsiye ediyoruz. Bunlar uygulanmadığı zaman yapılan bir koltuk temizliği hüsranla sonuçlanabilir.

135 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Ücretsiz Fiyat Al