+90 212 551 04 34 & 0 542 551 04 34

Sosyal Medyada Biz}

Çilek Lekesi Koltuk Yıkama İle Çıkarmı

Çilek Lekesi Koltuk Yıkama İle Çıkarmı

Çilek Lekesi Koltuk Yıkama İle Çıkarmı?

Köşe koltuk takımımdaki çilek lekesi nasıl çıkar tavsiye? Bahar aylarının gelmesiyle birlikte yaz meyveleri de kendilerini göstermeye başlamıştır. Bu meyveler arasında en önemli olan çilektir. Çilek kendine has güzelliğiyle kokusuyla muhteşem yemeği verdik. Bahar ve yaz aylarının başlangıcında dağ çileklerini özellikle hayatımızda önemli yer tutar. Bu meyvelerin boş olarak kokusu ve yenilmesi çok lezzetlidir.

Genellikle erde yedik yediklerimin zaman halı üzerine veya koltuk üzerine muhtemel döküldüğü zaman öyle keseyi şekli olmaktadır. Çünkü doğal aroması ve duvarın rengi ile kalıcı bir lekeye sebep olabilmektedir ki bu derin nedenler, birçok iş yöntem geliştirilmiş olmasına rağmen yine de çilek konusunda pek sağlıklı bir kalıcı etki gösteren hiçbir firma olmamıştır. Özellikle açık renk koltuklar üzerinde meydana geldiği zaman çilek lekesi koltuk yıkama ile çıkarmı? çünkü çok kötü bir görünüm sergilemektedir. Bulan huzursuz olan iklim koltuk sahibi bu leke de giderebilmek için birçok yöntemlere başvurmaktadır. Ancak kendi başına bir çözüm üretemeyince koltuk yıkama uzmanının destek alabilmektedir.

Başakşehir, Avcılar, Esenler, Bakırköy, Bağcılar, Güngören, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bahçelievler, Beylikdüzü, Zeytinburnu, Büyüykçekmece, Bayrampaşa, Eyüp, Fatih ve Esenyurt geneli ilçelerimizde kesintisiz koltuk yıkama, stor perde yıkama, sandalye yıkama, yatak yıkama, halı yıkama, battaniye yıkama hizmeti sunmaktayız..

Biz koltuk yıkama uzmanı olarak çilek lekesine son günlerde gelişmiş olduğumuz biri yöntemiyle artık son veriyoruz. Bundan böyle koltuktaki çilek lekesi kalıcı değildir. Çünkü elimizde çok güçlü bir silahımız vardır özellikle açık renk koltuklarda veya deri kumaş koltuklarda meydana girilecek çilek lekeleri temizlenmesi bakımından diğer koltuklara nazaran biraz daha zordur. Aynı yeni yöntemle hiçbir şekilde kalıcı leke oluşturmamaktadır.

Özetle koltuk üzerine çilek gereken dikkat dilmesi gerekir. İnsanlarımız genelde bu tür durumları da ne yapılacağını dilemedir gidiyor gelemez bir vaziyette iken yanlışlıkla diğer farklı yöntemler uygulamak da bundan da olumlu bir sonuç alamamaktadır. Bu yüzden hiç paniğe gerek yok. Ölebileceği ve karşılaştığınız zaman direk bizi arayabilirsiniz.

Koltuk takımlarımız haricinde çilek lekesini stor perdelerimizde de görebiliriz. Çocuklu bir evde ister istemez yaramazlıklar oluyor. Dşünün, stor perdenize çocoğunuzun elindeki çilek bulaitı ve çilek lekesi oldu. Çözüm yine bizde. Çünkü stor perde yıkama hizmetimiz ile stor perdelerinizde çilek lekesine son.

148 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button