Sosyal Medyada Biz}

Stor Perde Yıkama

STOR PERDE YIKAMA

Ev ve işyerlerinde yaygın olarak kullanılan stor perdeler kullanım açısından sağladığı avantajları ile oldukça faydalıdır. Ancak zaman içinde normalden çok daha fazla kirlenen ve üzerinde gözle görülmeyen pek çok toz ve bakteriyi barından bu eşyaların temizliği son derece önemlidir. Stor perde yıkama işlemi ev sahipleri tarafından yapılması en zor temizliklerden biridir. Özellikle sökülüp geri takılması ve derinlemesine temizliğin sağlanması için bu perdeler için mutlaka uzman desteği alınması şarttır.

Perdeler hemen pencere önünde yer alması nedeniyle dışarıdan gelen toz ve kirlerin ilk uğradığı ve ev içine girmesinin engellendiği eşyalardan biridir. Bu nedenle çok daha kısa sürede ve yoğun bir şekilde kirlenen stor perdeler için mutlaka derinlemesine temizlik şarttır. Derinlemesine temizlik sağlayan özel araçlar ve deterjanlar ile yıkanan perdeleriniz sizin için firmamız tarafından yapılmaktadır. Stor perde yıkama fiyatları da bu tip hizmet unsurlarına göre değişiklik gösterecektir.

Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır?

Yaşam alanlarının en temel parçalarından biri olan perdeler türlerine ve çeşitlerine göre farklı özellikler taşır. Stor perdelerin sahip olduğu özellikler nedeniyle temizliği en zor alanlardan biri olarak tarif edilebilir. Firmamız tarafından kullanılan özel makine ve temizleme ürünleri sayesinde bu alanlarda kısa sürede temizlik sağlanır. Evlerde temizliği mümkün olmasına rağmen genellikle firma bünyesinde çok daha derinlemesine bir temizlik yapılması da mümkündür. Stor perde yıkama makinası ve ürünleri ile perdelerinizde yer edinen tüm kir ve zararlı unsurlar kısa süre içinde yok edilir.

Evde Stor Perde Yıkamak Mümkün Mü?

Evlerde yaygın olarak kullanılan stor perdelerin temizliği çoğu zaman zor olması nedeniyle ihmal edilir. Bu tip sorunların kısa sürede aşılması ve perdelerin derinlemesine temizlenmesi için mutlaka uzman bir firmadan destek almanız tavsiye edilmektedir. Stor perde evde yıkaması mümkündür. Ancak evde çok daha zor olacağı için genellikle bu hizmetin firma tarafından özel alanlarda gerçekleştirilmesi tavsiye edilir. Stor perde yıkama işlemleri için:

  • Perdelerin sökülüp takılması,
  • Taşıma ve temizlik sırasında hasar verilmemesi,
  • Özel araç – gereç ve deterjanlarla temizlik yapılması vb.

Daha birçok farklı unsurun hizmeti sağlayan firma tarafından dikkate alınması gerekmektedir.

Stor Perde Temizliğinde Hangi Ürünler Kullanılır?

Temizlik ürünleri günümüzde gelişen teknoloji sayesinde son derece etkili bir hale gelmiştir. Öte yandan makinelerin ve deterjanların da birbiri ile olan etkileşimleri de hizmet sırasında derinlemesine bir temizliğin sağlanmasına yardımcı olur. Stor perde yıkama ilacı firmamız tarafından özel olarak geliştirilmiş ürünler arasından perde türüne ve temizlik alanına göre özenle seçilir. Kapsamlı bir temizlik için kullanılan bu ürünlerin etkileri kısa sürede kendi göstermesinin yanı sıra insan sağlığı ve perde ömrü için hiçbir olumsuz etkiye sahip değildir.

Temizlik hizmetlerimiz kapsamında en çok tercih edilen hizmetlerden biri olan stor perde temizliği firmamız tarafından kaliteli ürünler aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Stor Perde Yıkama Fiyatları

En uygun fiyat avantajları ile yaşam alanlarında yer alan büyük eşyaların derinlemesine temizliğini sağlayan firmamız tarafından müşteri odaklı fiyatlar hazırlanmaktadır. Hizmet özelinde belirlenen fiyatlar her bütçeye uygun şekilde hazırlanır. Stor perde yıkama ücretleri hizmet kapsamında kullanılan ürünler ve hizmet verilen perdelere göre değişiklik gösterebilir.

Sektörde lider firmalar arasında ilk sırada yer alan firmamız tarafından sunulan stor perde yıkama hizmeti en iyi fiyat avantajları ile sağlanmaktadır. Kısa sürede tamamlanan temizlik hizmeti kapsamında perdelerinizde yer alan tüm toz ve diğer unsurlar derinlemesine yok edilerek hijyenik bir hale getirilir.

Call Now Button