Sosyal Medyada Biz}

Evde Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

Evde Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

Yaşam alanlarının en çok kullanılan mobilyalarından biri olan koltuklar zaman için gözle görülmeyen pek çok kire maruz kalır. Tozlar, polenler, yiyecek kırıntıları, mikroplar ve bakteriler başta olmak üzere derinlemesine işleyen pek çok unsur çeşitli sağlık sorunlarını da tetikleyebilir. Ev ve işyerlerinde bulunan koltuklar giren tozun %80’nine yakınını içinde hapseder. Bu nedenle gözle görülmese bile koltuklar büyük bir tehdit oluşturabilir. Yerinde koltuk yıkama hizmeti sağlayan firmamız sayesinde koltuklarınızı evden çıkarmanıza gerek kalmadan bulunduğu alanda temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Koltuk temizliği son derece zorlu ve hassas bir uygulama olduğu için sıradan deterjan ve makineler ile yapılan temizlik işlemi istenilen sonuçları vermemektedir. Bu tip sorunların önüne geçmek için ekiplerimizden profesyonel destek talep edebilirsiniz.

Doğal ve Anti Bakteriyel Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk yıkama hizmeti kapsamında en önemli noktalardan biri temizlik için tercih edilen ürün ve araç – gereçlerdir. Koltuk temizliği için kullanılan bu ürünlerin kalitesiz veya etkisiz olması durumunda ortaya birçok farklı sorun çıkabilir. Bu nedenle mutlaka profesyonel bir firmadan yardım almanız şarttır. Yerinde koltuk yıkama makinesi ile kısa süre içinde en etkili ve derinlemesine temizlik sağlayan firmamız tarafından kullanılan özel temizlik deterjanları ise büyük oranda fayda sağlar.

Doğal etken maddeleri ile uluslararası kurumlar tarafından onaylanan deterjanlar sayesinde koltuklarınızda derinlemesine bir temizlik yapılır. Doğal içeriğinin yanı sıra anti bakteriyel özellikleri ise koltuklarınızda yer edinen mikrop ve bakterilerin ortadan kaldırılmasını sağlar.

Yerinde Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk yıkma işlemi son derece zorlu ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu nedenle kurumsal firmalar dışında temizlik hizmeti talep etmeniz önerilmez. Sadece koltuk değil aynı zamanda yerinde koltuk ve halı yıkama hizmeti alarak da etkili bir temizlik hizmeti alabilirsiniz. Koltuk temizleme işlemleri sırasında:

  • Koltuk yapısı analiz edilir,
  • Uygun temizlik planı hazırlanır,
  • Kullanılacak ürün ve aletler seçilir,
  • Temizleme işlemine başlanır.

Yerinde koltuk yıkama hizmeti sırasında uygulanan bu adımlar koltukların en kısa sürede derinlemesine temizlik alması için izlenmektedir. Özellikle koltuk cinsine göre yapılan özel temizlik koltuğun ömrünü uzatarak en etkili temizliği sağlar.

Koltuk Yıkama Hizmeti Avantajları Nelerdir?

Koltuk temizliğinin en önemli noktalarından biri koltukların sahip olduğu özelliklere göre özel olarak uygun bir temizlik sağlanmasıdır. Bunun için öncelikle koltukların doğru analiz edilmesi gerekmektedir. Profesyonel bir koltuk yıkama firması ile çalışmak bu yönüyle fayda sağlar. Bunun dışında:

  • Kısa sürede derinlemesine temizlik sağlanır,
  • Koltuk yapısına özel etkili temizlik ürünleri kullanılır,
  • Görünün ve görünmeyen tüm kirler temizlenir,
  • Uygun fiyatlı kaliteli hizmet sağlanır.

Bu ve benzeri daha birçok farklı avantaj profesyonel ve kurumsal koltuk temizleme firmamız tarafından sağlanmaktadır. Hem fiyat hem de hizmet açısından sağlanan pek çok avantaj koltukların ve diğer hizmetler kapsamında temizlenecek diğer ürünlerin ilk günkü haline gelmesini sağlar.

Yerinde Koltuk Yıkama Fiyatları

Ev veya iş yerlerinde koltukların yerinde temizlenmesi için farklı uygulamalara başvurulabilir. Özellikle işyerinde koltukların kirle olasılığı çok daha fazla olduğu için burada kullanılan temizlik ürünleri ve makinelerinde de farklılıklar görülmektedir. Hizmet kapsamında değişen bu tip unsurlar nedeniyle yerinde koltuk yıkama ücretlerinde de çeşitli farklılıklar yaşanmaktadır.

Koltuk temizleme hizmeti kapsamında sağlanan tüm hizmetler için müşteri odaklı fiyat politikaları uygulanmaktadır. Yerinde koltuk yıkama fiyatları söz konusu hizmet kapsamında uygulanan yöntemlere ve kullanılan araçlara göre belirlenir. Kurumsal hizmet politikaları ve müşteri beklentileri doğrultusunda en ideal fiyat garantisi ile hizmet sunulmaktadır.

87 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button