+90 212 551 04 34 & 0 542 551 04 34

Sosyal Medyada Biz}

Buharlı Koltuk Yıkama

Buharlı Koltuk Yıkama

Buharlı Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama sektörü en sonunda buharlı koltuk yıkama hizmetinede el atmış bulunmaktadır. Buharlı koltuk yıkama klasik koltuk yıkamadan daha kaliteli ve daha çabuk oluyor. Aynı zamanda koltuklrda zerre kadar kir veya leke kalmıyor. Bu lekelerin veya kirlerin normaly koltuk yıkama yöntemi ile yıkanarak çıkması neredeyse imkansızdır. Bu tür lekelerde lekelerin kalıcı özelliği bilinmaktadır. Ancak yeni yöntem buharlı koltuk yıkama ile bu kirlerden kurtulacaksınız.

Koltuk yıkama sırasında kullanılan buhar basınç ve diğer ayarları göz önüne alınarak yapılmaktadır. Bu basınçların kontrolü çok önemlidir. Buharlı koltuk yıkama hizmeti sunan Stil Koltuk Yıkama müşterilerinin isteğine göre buharlı yada klasik koltuk yıkama hizmeti verecektir.  Koltuk yıkama yöntemlerinden en önemlisi olan buharlı yıkama oto koltuk yıkamada da kendini göstermektedir. Koltuk yıkama firmaları buharlı makinanın biraz pahalı oluşundan yakınsalar da genllikli yıkama sonramı müşterilerden aldıkları tak notlarla pahalılığını unutmaktadırlar.

İstanbul koltuk yıkama setörüne giriş yaptıktan sonra buharlı yıkama aşağı yukarı elit kesimlerin bulunduğu bölgelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Kumaş yüzeylerine ve koltuk süngerlerined e zarar vermeyen bu yöntem sayesinde artık koltuklarınız tertemiz bir şekilde yıkanacaktır. İnatçı lekeler ve kirler tarihe karışacak, koltuk yıkama firması menun bir şekilde firmasına dönecektir.Koltuk yıkama basit bir temizlik hizmeti değildir. Çünkü el emeği göz nuru veya birçok paralar verilerek alınan koltuk takımlarınız sıradan bir halı yıkama firması tarafından yıkandığında veya temizlendiğinde inanın gerçekten birçok zararını sonradan göreceksiniz.

 

 

498 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button