0 212 551 04 34 & 0 542 551 04 34

Sosyal Medyada Biz}

Rüyada Koltuk Yıkamak

Rüyada Koltuk Yıkamak

Rüyada Koltuk Yıkamak

Rüyamda evdeki koltuğu yıkıyordum. Rüyada koltuk yıkamak, umudunu kestikten sonra hak edilen mutluluğa, uğraşarak elde ettiği az olan kazancının koltuk yıkama artacağına, finansal külfeti olan dosttan uzak durulacağına, sıkıntıları aşarak hasret duyduğu iyi bir geleceğe yorulur, Olumsuz anlam olarak rüyanız: koltuk yıkama, meşakkatle birlikte gözlediği beceriye, zahmet çekerek kavuştuğu galibiyete, cefa çekerek düşlediği daha sağlıklı bir hayata, sıkıntılarının sonunda kazandığı haysiyete, meşakkatle istediği varlığa, İstanbul koltuk yıkama parasal külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden uzaklaşmaya yorulur.

Rüyada koltuk yıkamak ne manaya gelir, Şahsın görmüş olduğu rüya: zorlukların ardından umduğu nimete, sıkıntıya düşerek düşlediği daha sağlıklı bir hayata, zorluklarla mücadele koltuk yıkadığımı ederek ümit ettiği ticari kazanca, zorlukların ardından hayalini kurduğu rahata, hak edilen kuvvete, sıkıntı sonrasında istediği berekete delalet eder.

Rüyada koltuk yıkamak tabiri, Farklı bir yorumcu şöyle mana vermiştir, sıkıntılarının sonunda hak ettiği başarıya, hatalarının ardından beklediği itibara, sıkıntı çekerek gözlediği daha çok kazanca, uğraşlarının sonunda umduğu itibarlı mertebeye, sıkıntıları aşarak hasret duyduğu zenginliğe yorulur.

Koltuk yıkamak, zor bir o kadar da zaman alıcı bir iş olduğu için bu işi kendi evlerinde yapmaya çalışan ev hanımları bu yorgunlukla uykuya daldıklarında rüyalarında koltuklarını yıkayabiliyorlar. Stil Koltuk Yıkama olarak sağlıklı bir şekilde siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunması için profesyonel kadrosu ile ve mobil ekibiyle yerinde sağlıklı kaliteli ve hijyenik temizlik hizmeti sunmaktadır. Koltuk yıkama alanında kendini kanıtlamış % 100 müşteri memnuniyeti, sağlık ve temizlik garantisi vermektedir. Firmamız koltuk yıkama fiyatları uygunluk açısından en uygun fiyatları ve kesin çözüm sunan koltuk yıkama şirketleri arasında kendisini kanıtlamış koltuk yıkama incelikleri alanında uzmanlaşmıştır. İstanbul gibi büyük ve güzel ilimizde koltuk yıkama hizmetinde kusursuz temizlik sunmanın gayreti içinde olan firmamız, yerinde koltuk yıkama hizmeti de vermektedir. İstanbul koltuk yıkama fabrikaları büyük bir sektör haline dönüşürken bu dönüşüm esnasında halı yıkama adına sağlam bir yer edinen firmamız binlerce kayıtlı müşteri potansiyeline sahip olmanın gururunu yaşamaktadır. (Not: Bu yazı Alıntıdır.)

66 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button