0 212 551 04 34 & 0 542 551 04 34

Sosyal Medyada Biz}

Tuzla Koltuk Yıkama

Tuzla koltuk yıkamaTuzla Koltuk Yıkama

Tuzla koltuk yıkama firmaları içinde en iyisi olarak hizmet veren firmamız halı yıkama, stor perde yıkama, yatak, yorgan, battaniye,sandalye ve döşeme yıkama hizmetleride sunmaktadır. Koltuk yıkama işleminde en iyi ve insan sağlığına sararsız astımı ve bronşit hastalığı olan müşterilerimizin sağlığında dikkate alarak temizlik ilaçlarımızı itina ile seçmekteyiz.

Tuzla bölgesinde oturan değerli müşterilerimiz koltuk ve halılarınızın ,stor perde yıkama aşamasında perdelerinin zarar görmesinden korkan müşterilerimiz bu hizmeti ayağınıza kadar getiriyoruz.

Ümraniye, Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Şile, Sultanbeyli, Beykoz, Sancaktepe, Tuzla, Kartal, Pendik, Ataşehir, Çekmeköy ve Adalar geneli ilçelerimizde kesintisiz koltuk yıkama. stor perde yıkama, sandalye yıkama, yatak yıkama, halı yıkama, battaniye yıkama hizmeti sunmaktayız..

Stor perde yıkama firmaları için İstanbul stor perde yıkama olduğu nedenle koltuklarımızın düzenli bir şekilde insan sağlığına zarar vermeyen temizlik ilaçları ve uzman ekiplerce belirli aralıklarla ve sürekli temizlenmesi gerekmektedir. Evde ve iş yerinde kullandığımız halı, stor perde, kilim, yatak, sandalye, yorgan ve battaniye gibi alırken ve kullanırken sağlık açısından değer verdiğimiz eşyalarımızın da belirli periyodlarda yıkarması ve temizlenmesi gerekir.

Stil koltuk yıkama, Tuzla halı yıkama fabrikası olarak her zaman bir telefon kadar yakın olup kirlenen ve yıpranan perdeleriniz içinde Tuzla stor perde yıkama alanında da hizmet vermektedir. Özelliklede kış aylarında yıkanan halılar kurutma odalarında iyice kuryana kadar kalmakta ve müşterilerimize tam kuru olarak teslim edilmektedir. Bazı firmalar gibi yarı kuru yarı ıslak bir şekilde teslim edilmemektedir.

Tuzla koltuk yıkamakoltuk yıkamaİstanbul koltuk yıkamaTuzla koltuk yıkama firmalarıTuzla koltuk yıkama fiyatlarıkoltuk yıkama TuzlaTuzla koltu yıkamacıTuzla koltuk yıkama yapanlarTuzla koltuk yıkama firma telefonlarıTuzla koltuk yıkamacılarTuzla stor perde yıkamaTuzla’nin en iyi koltuk yıkama firması

Call Now Button