0 212 551 04 34 & 0 542 551 04 34

Sosyal Medyada Biz}

Koltuktaki Ter Kokusu Nasıl Çıkar

Koltuktaki Ter Kokusu Nasıl Çıkar

Koltuktaki Ter Kokusu Nasıl Çıkar?

Koltuktaki ter kokusu nasıl çıkar? Koltuktaki ter vb. kokular basit yöntemlerle çıkabilir. Bunun için ilk önce koltuktaki ter kokusunun ne zamandan beri olup olmadığına bakmak gerekir. Çünkü uzun zamandan beri ter kokusu ve terle baş başa kalmı bir koltuk bu kokuyu adeta içine alarak kokuyla özdeşmiş demektir. Bunun için zaman çok önemlidir.İnsan olarak sürekli hareket halinde olduğumuzdan ter dokuları harekete geçer. Meydana gelen ter insandan insana değişik etkiler bırakır. Bunların en başında da ter kokusu gelmektedir.

Eğer kısa süre önce olmuşsa zaten çıkması ve giderilmesi çok basit olacaktır. Böylelikle terli insanlar zamanla koltuklara öyle bir yapışırlarki terleri ve kokuları koltuklara siner. Peki koltuktaki ter kokusu nasıl çıkar? Bu yüzden hanımlar genellikle koltuk kılıfı kullanmayı tercih ederler. Aslında çokta mantıklı bir yöntem. Çünkü kılıfı çıkartıp çamaşır makinasında hemen yıkayabilirsin. Ama koltuklar öyle değildir. Bu zamanda koltuk yıkama çok zahmetli ve bir o kadarda koltukğa göre sakıncalırı olan bir yöntemdir. Kılıfı çıkatrtıp makinya atmak ve yıkamak en fazla 3 saatini alyırken koltuk yıkama daha uzun zaman alacaktır.

Ter Kokusu Nasıl Çıkar?

Sadece yıkamakla kalmıyor onun birde kurumasına fırsat verecen. Ahada eve bir misafir gelse o gün tamamen öldü demektir. Biz felen misfafirlari çok severiz ama onlarad saygıda kusur tmemek için evin tetritpli düzenli olması gerekir. En güzel eşyalarımızı kullanıma sunarız. en güzel yemekler yaparız. Bu nedenle koltukları yıkayıpta kurumazsa misafirlere rezil olma durumuda ver. Bu yüzren İstanbul genelinde biz hezmet vverirken bu tür durumlarla çok karşılaştık. Koltuklarını yıkadığımız müşterilerimiz hemen koltukların ne zaman kurayacağını ve ne zaman kullanabileceklerini sorarlar.

682 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Ücretsiz Fiyat Al