0 212 551 04 34 & 0 542 551 04 34

Sosyal Medyada Biz}

Koltuktaki Çay Lekesi Nasıl Çıkar?

Koltuktaki Çay Lekesi Nasıl Çıkar?

Koltuktaki Çay Lekesi Nasıl Çıkar?

Koltuktaki çay lekesi nasıl çıkar?, böyle bir sorunla karşılaştığınızda kesinlikle endişe etmeyin veya kendinizi paralamayın. Çünkü artık çözüm çok basit. Stil Koltuk Yıkama olarak yeni geliştirdiğimiz koltuk temizleme yöntemiyle en zor ve en inatçı lekeler bile çok basit çözülmekte ve kirlerden lekelerden eser kalmamakta. Koltuktaki çay lekesi nasıl çıkar? İşte bütün mesel bu, Bu konuda size vereceğimiz püf noktalarıyla çabucak bu lekelerden kurtulabilirsiniz.

Koltuğa dökülen çay vakit geçirilmeden kuru bir sünger veya bez yardımıyla hemen koltuk üzerinden etrafına yayılmadan alınmalı. Bu işlemi yaptıktan sonra çay lekesinin büyüklüğüne göre yarım yada bir limon ortadan ikiye kesilerek (sulu olmasında fayda var) lekeli bölgeye damlatılmalı. Yalnız ne kadar çabuk olursanız lekeyi çıkartmada o kadar etkili olursunuz.

Limonu tamamen bölgeye uyguladıktan sonra biraz bekleyin. Beklemedeki gaye limonun tam olarak etkisini göstermesi ve kumaşın özüne inen çay lekesini kumaştan çözmeli. Biraz bekledikten sonra sıcak veya ılık suyla koltuk lekesine bir pamuk parçası veya sünger yardımıyla dairesel hareketler çizerek uygulan bu yöntem limonun etkisiyle biraz gevşeyen çay lekesinin tamamen çözülmesini sağlar.

Ilık veya sıcak su tatbikinden sonra vakumlu bir elektrik süpürgesi yardımıyla koltuk üzerinde bulunan ıslaklık tamamen emilir. Ve göreceksiniz ki koltukta çay lekesinden eser kalmamı. Kısa bir anekdotla bu gibi sorunlarınızda nasıl başa çıkabilirsiniz? Anlamında bilgiler verebiliriz. Eğer evde o anda limon yok veya alma gibi bir durumunuz yoksa en basitinden evde bulunan limon kolonyası da aynı işlevi görecektir. Saygılar. Stil Koltuk Yıkama.

 

612 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Ücretsiz Fiyat Al