+90 212 551 04 34 & 0 542 551 04 34

Sosyal Medyada Biz}

Koltuk Yıkama Ne Zaman Yapılır?

Koltuk Yıkama Ne Zaman Yapılır?

Koltuk Yıkam Ne Zaman Yapılır

Koltuk yıkama ne zaman yapılır? Aslında her zaman veya koltukların kullanımına veya kirlenme durmuna bağlı bazende hiç beklenmedik ani gelişen kirlanmeler karşısında koltuk yıkama işlemine başvururuz.Bu konuda bütün müşterilerimiz gönül rahatlığıyla koltuklarını, halılarını, stor perdelerini,kanepelerini, araba koltuklarını çekyatlarını, oturma guruplarını yataklarını, yorgan ve battaniyelerini gönül rahatlığıyla yıkatabilirler. istanbul koltuk yıkama olarak Müşterilerimizin yaptığımız koltuk yıkama işleminden memnun kalmaları bizim için en büyük kazançtır.

Koltuk yıkama ne zaman yapılır? Sorusunun cevabını bulmak için koltukların kirlenme zamanı, koltuk yüzeyindekki kumaş çeşidi ve koltukta kullanılan sünger çok önemlidir.Bölge ve kullanım şartlarına görede koltuk yıkama zamanı değişiklik gösterir. Genelde müşterilerimizn çoğunuda koltuk yıkama fiyatları ilgilendirmektedir. Evinizde bir anda koltuğa istenmeyen bir madde döküldüğünde eğer silme ile çıkmıyorsa mecburen koltuk yıkanacaktır. Bizim istanbul genelinde ve hizmet verdiğimiz bölgelerde bulunan binlerce müşterimiz her defasında koltuk yıkama ücretleri ve uygun koltuk yıkama fiyatları ile ilgili olarak bize memnuniyetini dile getirmektedirler. Bizde müşterilerimizin bu memnuniyetinden ve ilkemizden ödün vermemek adına düzenlediğimiz koltuk yıkama fiyatlarımızı onların büçtçelerine uygun olarak hazırlamaktayız.

Genel itibari ile koltukların yılda en az iki defa yıkanması gerekir. Tabi kullanım şartları bunu değiştirebilir. Bazi aileler vardır koltukları genelde kullanmıyorlardır, bu nedenle yımlda bir kere yıkatmaları yetiyordur. Ama koltuklar kullanılsada kullanılmasada zamanla birer  bakteri yuvasına dönüşebiliyor. Bazen sağlıklı zannettiğimiz koltuk takımlarımız tam tersi bizlere zarar verebiliyor.

515 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button