+90 212 551 04 34 & 0 542 551 04 34

Sosyal Medyada Biz}

Türkiye Genelinde Bayilikler Veriyoruz.
Kendi alanında marka kuruluş Stil Koltuk Yıkama, Türkiye çapında bayilikler veriyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Avcılar Koltuk Yıkama

Avcılar Koltuk Yıkama

Avcılar İlçemizde koltuk yıkama adına vermiş olduğumuz hizmet sadece Avcılar koltuk yıkama olarak değil, stor perde yıkama, yatak yıkama, yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama gibi birçok hizmeti de birlikte veriyoruz. Yıkama aşamasında kullanmış olduğumuz koltuk yıkama makinası ve köpürtmede ve fırçalamada kullandığımız fırçalar su sıçratmayan fırçalar dır.  Avcılar halkımıza daha iyi ve daha kaliteli yıkama hizmeti vermek için koltuk temizliği konusunda onların biraz daha püf noktalarını bilmeleri için bilgi verilmesi gerekiyor. Stil Koltuk Yıkama koltukları her zaman temiz ve sağlıklı kalacak. Hep söylediğimiz gibi önemli olan koltuk yıkatmak değil o koltukları kim ve nasıl yıkıyor. Bu günlerde birçok kendini koltuk yıkama firması olarak tanıtan ama aslında firma ile hiçbir alakası olmayan insanlar ev ev, kapı kapı dolayarak koltuk yıkama hizmeti verdiklerini söylüyorlar.

Avcılar’da Bulunan Koltuk Yıkama Firmaları

Avcılar’ın koltuk yıkama firmaları Avcılar genelinde hizmette sınır tanımıyor. Koltuk yıkama firmaları temizlik işlerinde daha dikkatli ve yıkama sırasında zarar vermeden yıkamaktadır. Koltuk yıkama fiyatı soran insanlarımıza da en ucuz koltuk yıkama fiyatı veriyorlar. Aslında verdikleri fiyatlar gerçek anlamda bu hizmeti verenler için çok cüzi bir miktarda hatta kullanılan malzeme parasını bile çıkartmayan cinsten desek daha doğru olur. Bu arada amaç günü kurtarmaktır. Veya bir defa yıkarım paramı alıp giderim mantığıyla yapılan bir hizmettir. Ama sözde yıkanan koltuklar iki gün sonra eskisinden daha kötü halde karşımıza çıkıyor. Bu nedenle Avcılar’da koltuk yıkama hizmeti almak isteyen kardeşlerimizden tek ricamız koltuklarını yıkatmak istedikleri firmaları iyi seçmeleri gerekiyor.

Avcılar koltuk yıkama şirketleri gibi koltuk temizleme adına işini iyi yapan bir başka şirketler yok. Bizde Stil Koltuk Yıkama Firması olarak bu şirketleri içinde lider olduğumuz için gururluyuz. Gururlu olmamızın nedeni ise yaptığımız işe saygı duyuyoruz ve bu saygı sayesinde müşterilerimiz tarafından değerli bulunmamızdır. Müşteriler aslında bu konuda objektif davrandıkları için hangi koltuk yıkama firmasının nasıl çalıştığını hangisinin kendilerine daha yakın davrandıklarını daha doğru ve gerçekçi olarak gözlemleyebiliyorlar. Bu güvene layık gören bütün müşterilerimize ve İstanbul Avcılar halkına teşekkür ediyoruz.

Avcılar’da Koltuk Yıkama Fiyatları

Avcılar’da koltuk yıkama fiyatları son zamanlarda artan fiyatlar karşısında müşterilerin tepkisini çekmektedir. Anca biz kurumsal bir koltuk yıkama firması olarak yapılan zamları müşterilerimize yansıtmama kararı aldık. Bu nedenle Avcılar koltuk yıkama fiyatları hala eski fiyatlardan devam etmektedir. Koltuk yıkama fiyatları, yıkama şampuanlarına ve deterjanlara gelen zamlarla biraz bütçe olarak artsa da müşterilerimizin ekonomilerini zorlamadan yıkatmaları için bizim tarafımızdan bir fark yaratmadan yansıtmamız gerekiyor.

Ambarlı Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Üniversite Mahallesi ve Yeşilkent Mahallesi genelinde koltuk yıkama yapıyoruz.

 

Call Now Button