0 212 551 04 34 & 0 542 551 04 34

Sosyal Medyada Biz}

Koltuktaki Çiş Lekesi Nasıl Çıkar

Koltuktaki Çiş Lekesi Nasıl Çıkar

Koltuktaki Çiş Lekesi Nasıl Çıkar

Çoğumuzun evinde küçük yavrularımız veya en azından gelen misafirlerimizin yavruları mutlaka koltuklarımıza çiş yapmışlardır. Çiş (sidik) öyle bir pis kokar ki inanın burnunuzun direkleri sızlar. Komasıyla da kalmaz içindeki asit miktarı ile koltuk kumaşınızı deforme eder. Peki koltuktaki çiş lekesi nasıl çıkar? İlk akla gelen koltuk yıkama ama çaresine bakacağız.

Koltuktaki çiş (sidik) lekesi ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelmiştir. Çoğu ev hanımları bu yüzden evlerine çocuklu misafirlerini kabul etmemektedir. Ama bazen de zorunlu hallerde çocuklu misafir kabul etmek kaçınılmaz bir durum alabilir. gelelim koltuktaki çiş lekesi nasıl çıkar? Yapılacak ilk iş koltukta çiş lekesini fark ettiğini an hemen bir kaba sıcak su koyarak bir sünger yardımıyla koltuk yüzeyini ıslatmak olacaktır. Bu ıslatma koltuktaki sidik miktarındaki asit oranını anında düşürecek ve vereceği zararı aza indirecektir. Sonra lokal olarak uygulanacak bölgeye bir kapta çamaşır deterjanı eğer evinizde koltuk yıkama için kullanılan deterjanı varsa ondanda kullanabilirsiniz, hemen kapta karıştırıp köpük haline getirin. Sonra yine bir sünger yardımıyla sidikli (çişli)alana hemen uygulayın. Biraz bekledikten sonra aynı karışımı tekrar uygulayın. Daha sonra da evinizde ıslak-kuru elektrikli süpürge varsa vakumlayın. Eğer süpürge yoksa yine sünger yardımıyla kuru süngeri bastırıp yüzeydeki suyu içine hapsedene kadar çekersiniz.

Artık koltuğunuz çişten arındırılmış oldu. Ama her insan bu lekeleri dediğimiz yöntemle çıkaramayabilir. Bu yüzden yapmanız gereken iyi bildiğini bir koltuk yıkama firması ile görüşmeniz olacaktır. Biz Stil Koltuk Yıkama olarak müşterilerimizin her imdadına yetişmiş bulunmaktayız. Sizin de koltuklarınız bu değeri hakkediyordur. yıllardan beri verdiğimiz koltuk yıkama hizmetimiz karşılığında müşterilerimizin bize duydukları güven ve memnuniyetleri gerçekten bizi çok mutlu etmektedir. İstanbul koltuk yıkama firmaları arasında bu güvene layık olduğumuz için binlerce müşterimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Kalite asla tesadüf değildir.

 

552 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button