0 212 551 04 34 & 0 542 551 04 34

Sosyal Medyada Biz}

Koltuk Süngerleri Yıkama Sırasında Yumuşar Mı

Koltuk Süngerleri Yıkama Sırasında Yumuşar Mı

Koltuk Süngerleri Yıkama Sırasında Yumuşar Mı

Koltuk süngerleri yıkama sırasında yumuşar mı? Veya her hangi bir deformasyona uğrar mı? Diyen müşterilerimiz süngerlerin yumuşaması konusunda temizleme yöntemlerine ve koltuklarda kullanılan süngerlerin kalitesine nazaran değişiklik gösterebileceğini bilmeleri gerekir. Bu konun farkına varmalılar; çünkü yapacakları yanlış bir ismim veya kullanacakları yanlış iş süngerlerin koltuk üzerinde şekilsiz bir halde düzen oluşturmasına neden olabilirler. Bazen kauçuk basende doğal sünger kullanılan koltuk ekipleri zamanla kirlenmesinden ya da bir anda oluşabilecek efsun bir kirlenmeden dolayı yıkanmalı yada genel bir temizlik uygulanmalıdır. Bu sayede huzurlu ve hijyenik bir koltuk ekibine kavuşursunuz.

Koltuğunuzda bulunan minderleri kaldırın ve minder ile koltuk aralarına düşen her şeyi temizleyin. Kalemler, bozuk paralar ve maddeler atıklar başta olmak üzere, koltuk aralarından değişik şeyler çıkabilir! Elektrik süpürgesiyle koltuktaki toz ve kirleri alın. Dar bölgeleri temizleyebilmek için, süpürgenizin özel uçlarını kullanın. Koltuk döşemelerinize zarar vermemek için mümkünse süpürgenizin yumuşak fırçalı ucunu tercih edin. Koltuk döşemenize birazcık kabartma tozu serpmek, koltuğunuzun ferah kokmasını sağlayacaktır.

Bizim en düşük endişemiz bu tarz koltukları evde kendiniz yıkama sonucu bu tehlikelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Öncelikle doğru bir malzeme yani temizlik deterjanları seçmelisiniz. Daha sonra da kullanacağız suyun sıcaklık derecesine önem vermelisiniz. Ya çok sıcak ya da çok soğuk su yıkama sırasında size sorunlar oluşturabilir.

Soğuk su ile yıkandığı zaman kirler yeterince çıkmayabilir. Çok sıcak su ile koltuk yıkama yapıldığı zaman ise sünger sıcaktan eriyebilir ve b yüzdende çekilme yapabilir. Koltuk süngerleri yıkama sırasında oluşabilecek deformasyonlara karşı imal edilmiştir. Ama bunlarda kalite kalite değişiklik göstermektedirler. Detaylar için tıklayınız.

104 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button