0 212 551 04 34 & 0 542 551 04 34

Sosyal Medyada Biz}

Koltuk Yıkama Makinası

Koltuk Yıkama Makinası

Koltuk Yıkama Makinası

Koltuk yıkama makinası içerisinde en iyi ve performanslı olan makina her zaman koltukları daha iyi yıkamaktadır. İstanbul koltuk yıkama makinesi satan firmalar bu bilgi sayesinde en iyi makineyi üretmektedirler. Kalite ve kullanım açısından en basit yöntemlerle koltuklarınızı sağlıklı olarak temizlemektedir. Çocuğunuz koltuğa çişini mi yaptı? en iyi çişli koltuk yıkama bizde var. Koltuğunuzda çıkmayacağını zannettiğiniz lekeler mi var? Biz leke çıkarma uzmanıyız. İstanbul’da en iyi koltuk yıkama firması tavsiye niteliğinde bir firma olarak çözüm ortağınız.

İstanbul koltuk yıkama şirketlerinde liste başıyız. Gelelim evde koltuk yıkama nasıl olur? İstanbul gibi büyük ve güzel ilimizde koltuk yıkama hizmetinde kusursuz temizlik sunmanın gayreti içinde olan firmamız, yerinde koltuk yıkama hizmeti de vermektedir. İstanbul koltuk yıkama fabrikaları büyük bir sektör haline dönüşürken bu dönüşüm esnasında halı yıkama adına sağlam bir yer edinen firmamız binlerce kayıtlı müşteri potansiyeline sahip olmanın gururunu yaşamaktadır.

Koltuk yıkama makinası, koltuk temizliği konusunda önemli bir yere sahiptir. Makinanın gücü, performansı ve vakumlama gücü büyük önem taşımaktadır. Yıkanan koltuklarda mecburen su birikintileri ve en kötü ihtimal kumaş diplerine inen kirlerin oradan çıkmaması gibi ihtimaller mevcuttur. Yıkandığını zannettiğiniz koltuklarınız kurumadan sonra hiç yıkanmamış gibi olabilir. Bunun nedeni iyi vakumlanmayan ve diplerde oluşan kirlerin kurumayla tekrar yüzeye çıkmasından kaynaklanmaktadır. Bütün bu sebepleri olmaması ve koltuklarınızın gerçek anlamda yıkanmış olması için koltuk yıkama makinası büyük önem taşımaktadır.

Koltuk yıkama makinaları kalite ve güçlerine göre ayrılmaktadır. En iyi koltuk yıkama makinası koltukları en güzel şekilde yıkayıp kurutan makinalardır. Bir makinada ayrıca kurutma özelliğinin olması büyük avantajdır. Çünkü nemli veya ıslak koltuklar bekleme sırasında havada uçuşan partikülleri emebilir ve bu kuruyla birlikte kire dönüşebilir. Bu yüzden yıkanan koltukların hemen kurutulması ve kullanıma hazır hale getirilmesi gerekir.

Stil Koltuk Yıkama olarak vermiş olduğumuz hizmet çerçevesinde tarafımızdan yıkan koltuklarınız koltuk yıkama makinasının yardımıyla kurutulmaya çalışılır. Koltuklarınızın yıkandıktan sonra kuruma oranı en az % 90 olarak kurutulmaktadır. Kalan nem miktarı koltukların bulunduğu odanın kısa süreli havalandırılmasıyla ortadan kalkacaktır.

539 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button