0 212 551 04 34 & 0 542 551 04 34

Sosyal Medyada Biz}

Koltuk Yıkamak İçin En Uygun Şampuan Hangisi

Koltuk Yıkamak İçin En Uygun Şampuan Hangisi

Koltuk Yıkamak İçin En Uygun Şampuan Hangisi?

Koltuk yıkamak için en uygun şampuanı hangisi? Sorusunun cevabını bulabilmek için birçok şampuan denedim. Ancak bunlardan hiç birinin koltuk yıkama esnasında işe yaramadığını gördüm. Durum böyle olunca iş başa düştü ve kendi yöntemlerimizle koltuk yıkama şampuanı yapmaya başladık. Şu anda aldığımız sonuçlar mükemmel oldu. Daha da çalışmalarımız devem ediyor.

Koltuk yıkama yaparken yanlış deterjan kullanıldığı taktirde panik yapmanıza gerek yok. Her ne kadar başınız dertte olsa bile yanlış deterjan kullanımından dolayı yine de paniğe kapılmayın ve vereceğimiz tavsiyeleri uygulayın. Hemen evde ocakta koltuk yıkama için bir kazan sıcak su kızdırın. Sıcak su hazır olduktan sonra elinize bir sünger veya bez yardımıyla sıcak suyu koltuğunuzun sertleşen veya deterjandan dolayı özellik değiştiren yere uygulayın. Sıcak su ile koltuk yıkama sırasında kullanıldığı zaman kirlerin ve lekelerin yumuşamasına neden olur. Bu yüzdendir ki kirler ve lekeler sıcak su yardımıyla biraz daha kolay çıkar. Sürdüğünüz sıcak suyu biraz koltuk üzerinde bekletin sonra bir müddet bekledikten sonra evde varsa bulaşık fırçaları var dır onun yardımıyla koltuk yüzeyinde dairesel hareketler çizin. Dairesel diyoruz çünkü kirlerin yüzeyine doğru bir eğim olduğundan kirler kendilerine gelen darbeleri hemen tepkime ile karşılık vererek geri püskürtmeye çalışmak isterler.

Koltuk yıkama alanında kendini kanıtlamış % 100 müşteri memnuniyeti, sağlık ve temizlik garantisi vermektedir. Ama anında yıkama için arkasından gelen aynı bir hareketle tekrar direnç gösteremezler ve çözülmeye yüz tutarlar. İstanbul koltuk yıkama firmaları bu yöntemi pek bilmezler. Genelde bildik yöntemlerle çözmeye çalışırlar ama bazen bu yöntemler de işe yaramıyor olabilir.

 

538 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button