0 212 551 04 34 & 0 542 551 04 34

Sosyal Medyada Biz}

Koltuk Yıkama İstanbul

Koltuk Yıkama İstanbul

Koltuk Yıkama İstanbul

Koltuk yıkama İstanbul firmaları sezonun yeni başlamasıyla hareketli günler yaşamaya başladılar. Her firma kendi hizmetini tanıtmaya, yaptığı çalışmaları anlatmaya başladılar bile. Durum böyle olunca koltuk yıkama uzmanı bir kış ayları boyunca boş durur mu hiç. Kendi firmamız koltuk yıkama adına yeni sezonda daha iyi neler yapabiliriz, neleri çıkartıp neleri ekleyebiliriz düşüncesiyle zamanını iyi değerlendirmiş bulunmaktadır.

İstanbul’da yaşayan müşterilerimizde kışın verdiği rehavetten kalkarak bahar havasının tadını çıkartamaya başladılar bile. Bahar demek ev hanımları için temizlik demek, koltuk yıkama demek, stor perde yıkama demek. Ev hanımları kendilerinden çok evlerini evdeki temizlikleri düşünürler. Aslında, birazda kendilerine haksızlık yapmasalar. Temizlik güzel bir şey. Genelde koltuk yıkama hizmeti için birçok bölgede hizmet verirken her bölgenin kendine göre değişik periyotlarda koltuk yıkama zamanları vardır. Koltuk yıkama İstanbul için bulunmaz bir iş sektörü haline gelmiştir. Her zaman her yerde dürüst ve kenimizi güvenilir bir firma olarak görmek adına elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz.

Bu zamanlarda sanki öğretmişçesine bir mahalleden arayan müşterilerimiz arka arkaya aramaya başlarlar. Tabii bundan şikâyetçi değiliz ama dürüst olmak gerekirse örnek veriyorum bir adrese koltuk yıkama amaçlı gittiğimizde yıkanacak olan koltukları görünce ne görelim. Koltuklar daha yeni gibi üzerlerinde ne bir kir var, nede bir leke. Sorma gereği duyup müşteriye sorduğumuzda aldığımız cevap bir hayli enteresan oluyor. Ney miş efendim filanca komşum yıkattı koltuklarını şimdi bende yıkatmasam olmaz benim koltuklarımı da yıkayın gibi cevaplarla karşılaşmaktayız. Bizi tercih eden müşterilerimize sonsuz saygılar.

524 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Ücretsiz Fiyat Al