0 212 551 04 34 & 0 542 551 04 34

Sosyal Medyada Biz}

Evde Koltuk Yıkama Yöntemleri

Evde Koltuk Yıkama Yöntemleri

Evde Koltuk Yıkama Yöntemleri

Evde koltuk yıkama nasıl yapılır? Aslında biraz özen gösterilirse ki koltuk yıkama özen gösterilmesi gereken hassas bir konudur, yeteneği ve becerisi olan ev hanımları evde koltuk yıkama yapabilir. Koltuk yıkamadan önce bu hayatın kaçınılmaz bir gerçektir, kanepeler kirli olsun.Yemek kırıntıları çatlaklar içine yolları, evde koltuk yıkama yöntemleri içecekler dökülen olsun bunları temizlemek çok zordur ve evde beslenen evcil hayvanlar bile kanapeleri ve her mobilya ve koltukların sağlam parçalarının yüzey üzerinde çamur izi bırakabilir. Neyse ki, bir koltuk temizliği nispeten kolaydır – ihtiyacınız olan tüm zaman ve bazı büyük temizlik malzemeleri bir parçasıdır. Derin bir şekilde temizleme veya koltuk yıkama hizmetine girmeden önce, koltuk yüzeyinden herhangi bir yüzey kirleri veya parçacıklar kaldırmak isteriz.

İstanbul koltuk yıkama da bu kırıntıları vakumlu bir süpürge ile vakumlarız. Koltuk temizlemek için bir tam boyutlu elektrikli süpürge üzerinde bir toz-buster veya hortum eki kullanın. Yarıklar içine almak için uzun, dar eki kullanın. Minderler tüm yüzeylerini temizleyin. evde koltuk yıkama yöntemleri Yastıkları kaldırın ve kanepe tabanını vakum Ağır toz veya fırıncı kir var herhangi noktalar varsa, noktalar ve serbest kiri vakum sert kıllı bir fırça kullanın. Bir kıl fırça kullanın şiddetle ama yeterince sert değil zarar kumaş.

Evde Koltuk Yıkama

Bazı şirketler hayvanları ile hane için özel ürünler yapmak rağmen, ortalama elektrikli süpürge tüy bırakmayan veya hayvan saç kaldırmak mümkün olmayacaktır. Ne süpürge olamaz kaldırmak için bir tüy bırakmayan silindirini kullanın. Eğer herhangi bir saç kaçırmayın sağlamak için kanepe tüm yüzeyi boyunca sistematik ızgara çalışın. Açıkta sert yüzeyleri silin. Birçok kanepeler ahşap veya diğer malzemeler gözler önüne serdi ve sen onlara dikkat çok vermek emin olmak istiyorum.

Temizlemek istediğiniz yüzeye bir temizlik ürünü uygun buluyorum. Elinizde bir yüzey özgü bir ürün yoksa birçok amaçlı yüzey temizleyici yeterli olacaktır. Sprey bölgesi geniş ise, bir kâğıt havlu içine sprey ve sadece yüzey üzerinde temizlenmesi olduğunu ovmak. Bu kumaş üzerinde istenmeyen kimyasallar elde önleyecektir. Koltuk yıkama için kumaşı belirleyin kanepe örtüsü yapılmış ne söyler etiketi bulun. Bu etiketler genellikle kumaş kullanmak hangi temizlik ürünleri için talimatları var. Eğer başka bir yerde bulamıyorum eğer online satın almanız gerekebilir, böylece kumaş ön klima, ortalama koltuk yıkama bulunabilir olmayabilir. Bu erimesi ve şampuanlama sırasında daha kolay çıkarılması için kirli enkaz ve yağ gevşetmek için kullanılır.

Bir çanak ya da başka bir kap içinde su ve 3 gram ile su bazlı deterjan 3 gram karıştırın. Çözeltisi içine bir bez batırın ve koltuk yıkama bir az görülen kısmında ovmak. Sen üzerinde ön hazırlayıcıya test aynı noktada kullanabilirsiniz. Çözelti daha sonra kontrol, 10 dakika için kumaş üzerinde bekletin. Kumaşın boya herhangi üzerinde kapalı gelirse görmek için yerinde bir kâğıt havlu basın. Hiçbir renk değişikliği varsa, bir sonraki adıma geçin.

197 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Ücretsiz Fiyat Al