0 212 551 04 34 & 0 542 551 04 34

Sosyal Medyada Biz}

Anadolu Yakası Koltuk Yıkama Fiyatları

Anadolu Yakası Koltuk Yıkama Fiyatları

Anadolu Yakası Koltuk Yıkama Fiyatları

Anadolu yakası koltuk yıkama fiyatları her firmanın kendine göre belirlenmesinden dolayı İstanbul genelinde belirli bir fiyat kriteri olamamakla birlikte aşağı yukarı birbirlerine yakın fiyatlardadır. Koltuk yıkama fiyatları yakın olsa da önemli olan kimin hangi firmanın nasıl ve ne biçimde koltuk yıkama hizmeti verdiği hususu çok önemlidir. Müşteri için en önemlisi de bu zaten. Gelelim koltuk yıkama fiyatları incelemesine. Anadolu yakasında koltuk yıkayan firmalar arasında hem fiyat konusunda hem de kaliteli ve güvenilir koltuk yıkama hizmeti veren tek firmadır. Koltuk takımları yıkama fiyatı 120 TL den başlıyor. Bazı firmalar daha ucuza yıkıyorlar ama inanın koltuk takımı yıkanmasa daha temizdi diyebileceğiniz durumlar oluyor. Çünkü adamlar yıkarken kaliteli malzeme kullanmıyor. Deterjan ve yumuşatıcı kalitesiz. Kullandığı koltuk yıkama fırçası ucuz malzemeden yapıldığı için sert olduğundan koltuk yıkarken sert fırça darbeleriyle koltukların kumaşlarında yırtılmalar veya deformeler meydana geliyor. Buda müşterinin hiç istemediği bir durum.

Anadolu Yakısı Koltuk Yıkama

İstanbul Anadolu yakasında bulunan bütün ilçelerinde hizmet veren firmamız ile ilgili detaylı bilgiyi  www.stilkoltukyikama.com web sitemizden öğrenebilirsiniz. Koltuklarınızda meydana gelebilecek her türlü kir, leke ve daha sayamadığımız birçok lekelerin uzmanı olarak baş edebilecek kapasitede uzman personelimiz ve ücretsiz servis ağımız vardır. Anadolu yakası koltuk yıkama Ümraniye, Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Şile, Sultanbeyli, Beykoz, Sancaktepe, Tuzla, Kartal, Pendik, Ataşehir, Çekmeköy ve Adalar ilçelerimizde koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama ve sandalye yıkama alanında profesyonel kadromuz ve ücretsiz servislerimizle hizmet sunmaktayız. Anadolu Yakası son zamanlarda koltuk yıkama hizmetlerinin en çok verildiği bölge arasındadır. Gerçekten kaliteli hizmet sunan bir çok firma bu bölgede bulunmaktadır.

Anadolu Yakası’ndaki Koltuk Yıkamacılar

Anadolu Yakası’nda ki koltuk yıkamacılar koltuk yıkamayı nasıl yapıyor? diye soracak olursanız her yiğidin bir yoğurt yiyişi var hesabından yola çıkacak olursak koltuk yıkamada da bu farklılık gösterir. Ama en makbul olanı kullanılan doğru malzeme sonucu ve koltuğun istenilen temizlikte olmasıdır. Yapılan bir işte en güzeli verilen emeğin karşılığını alabilmektir. Bize elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz bu zamana kadar hep taktir toplamıştır. Eğer sizde koltuklarınızı yıkatmak istiyorsanız, daha sağlıklı ve ferah bir oturma ortamı istiyorsanız yılın her günü bir telefon kadar yakınız size, Yaptığımız koltuk yıkama işlemlerinde eğer memnun kalmazsanız hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz. Koltuklarınız ilk günkü gibi pırıl pırıl, stor perdeleriniz daha fabrikadan yeni çıkmış gibi tertemiz olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Stil Koltuk Yıkama olarak Anadolu Yakası firmaları arasında en çok tercih edilen firmalar arasındayız. Bunun nedeni gerçekten koltukları özverili bir şekilde yıkadığımızdan kaynaklanmaktadır. İstanbul genelinde birçok koltuk yıkama şirketi olmasına rağmen işini istenilen düzeyde yapan firma bir elin parmaklarını geçmeyecek kadardır.

 

537 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button