+90 212 551 04 34 & 0 542 551 04 34

Sosyal Medyada Biz}

Tay Tüyü Kumaşlı Koltuk Yıkama

Tay Tüyü Kumaşlı Koltuk Yıkama

Tay Tüyü Kumaşlı Koltuk Yıkama

Tay tüyü kumaşlı koltuk yıkama normal koltuk kumaşlarından çok farklı olarak yıkanmaktadır. Bu tarz koltuk kumaşları yıkama sırasında ince ve narin oldukları için özen ve incelik gerektiren yıkama yöntemleriyle yıkanması gerekmektedir.

İstanbul ilimizde bulunan koltuk yıkama hizmetleri veren firmalar tay tüyü kumaşlı koltuk yıkama yöntemini yaparken gayet hassas olarak denemekte ve iyi bir temizliğin gereğini yerine getirmektedirler. Belki de çoğumuz daha bu tay tüyü kumaşı bilmezken bazı koltuk yıkamacılar bunun neden yapıldığını, nasıl yapıldığını ve kirlendiğinde nasıl bir temizlik sitili uygulayacaklarını bilmektedirler.

Stil Koltuk Yıkama Firması olarak bu yöntemleri ve bu tay tüyünü çok öncelerden beri bilmekte ve bu kumaş üzerinde çeşitli yıkama yöntemleri uygulamaktayız. Diğer kumaşlardan farklı olarak tay tüyü çok narin ve tüylü bir yapıya sahip olmasıyla bilinmektedir. Bu nedenle koltuk takımlarının yapımında yeni yeni kullanılmaya başlayan bu kumaş günümüz şartlarında biraz pahalı olmasından dolayı pek yaygın olarak kullanılmamaktadır.

Özellikle elit kesimin rağbet gösterdiği bu tarz koltuklar ürün çeşidinin ve kumaş yapımının yaygınlaşmasıyla yeni yeni iç piyasalarda da izine rastlanmaya başladı. Kullanılan bir koltuk zamanla kirlenmeye mecburen yüz tutacaktır. Kumaşının cinsi rengi ve kalitesi ne olursa olsun mutlaka zamanla kirlenecek ve temizlik ya da yıkama ihtiyacı duymuş olacaktır.

Önemli olan yıkama veya temizlik sırasında kullanılan yöntemleri doğru zaman ve doğru temizlik maddeleriyle yapılmasıdır. Bunun tersi olduğu zaman kullanılan sağlıksız ilaç ya da yanlış yöntemle sonucu en kaliteli kumaş bile deformasyona uğrayarak kullanılamaz hale gelebilir. Bunun için koltuk yıkama sırasında hele de tay tüyü kumaşlı koltuk yıkama sırasında çok ama çok dikkatli olmak gerekir. En iyi ve işinin uzmanı bir koltuk yıkama firmasına yıkatmak gerekmektedir. İncele.

22 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button