0 212 551 04 34 & 0 542 551 04 34

Sosyal Medyada Biz}

Kadife Kumaşlı Koltuk Yıkama

Kadife Kumaşlı Koltuk Yıkama

Kadife Kumaşlı Koltuk Yıkama

Kadife kumaşlı koltuk yıkama kadar zahmetli ve zor olan bir kumaş cinsi daha yoktur. Kadife kumaşlı koltuklar genele hassas olmakla birlikte kullanılmaz çocuklu evlerde. Çoçuklar yapar yaramazlık sonucu ve koltuklar kullanılamaz hale gelir. Niye böyleki aslında yapmasalar yaramazlık olmayacak kirli koltuklar. Böylelikle de annelerimiz bir zahmetle karşılaşmayacak daha.Yapılacak bir şey kaldığında deste gül alarak ziyarette bulunan ev hanımı gelirse bir gün bu iş için artık yapacak birşey olmasa bile bir kolaylık gösteriverir.

İstanbul koltuk yıkamacılar derneği de bu gidişe bir dur demek için Anadolu yakası koltuk yıkama işçileri ile bir araya gelerek Anadolu yakası adı altında bir toplantı gerçekleştirmek istiyor. Bu yüzden yapılacak etkinlik şu sıralar yapılması gerekenler ne varsa yapmak lazım. Hele bir güzel gördüm dersen yare olmaz der sana br daha gelme. Bu ne biçim koltuk yıkama aslanım deyince patron elindeki fırça ile kovaladı çalışanı. Eskiden böylemiydi her olur olmaz yerde ustaya laf söylenirmiydi.

Koltuk yıkama konusunda her ne kadar birçok bilgiler varsa günümüz şartlarında bu bilgilerin çoğu geçerliliğini yitirmiş durumdadır. Bunun nedeni ise günümüz teknolojisi ile daha önceki teknolojik şartların arasındaki farkın çok büyük olmasından kaynaklanıyor. Koltuk yıkama hizmetlerinde İstanbul geneli Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası ilçelerinde koltuk yıkama hizmeti veren ve İstanbul koltuk yıkama fiyatları konusunda en uygun fiyatlarda ve en sağlıklı bir şekilde koltuk yıkayan koltuk yıkama, koltuk temizleme ve stor perde yıkama firmasıyız. Söz konusu kaliteli bir koltuk yıkama ise doğru adrestesiniz.

102 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button