+90 212 551 04 34 & 0 542 551 04 34

Sosyal Medyada Biz}

BAYİLİK

Stil Koltuk Yıkama Bayilikler Veriyor

Müthiş karlı ve avantajlı bir işe hazır mısınız? Kendi alanında marka kuruluş Stil Koltuk Yıkama, Türkiye çapında bayilikler veriyor. Sizlere sunmuş olduğumuz İki çeşit bayilik sisteminden hangisini seçerseniz seçin, her durumda kazançlı çıkacağınız bayiliklerimizin sağladığı avantajlar düşünüldüğünde zararın kesinlikle söz konusu olmadığını anlayacaksınız. Dilerseniz hemen sistemlerimiz hakkında sizleri bilgilendirmeye geçelim.

Bayilik Sistemi- 1

Bu ilk seçeneğimizde sadece Mobil Koltuk Yıkama işlemi ile sınırlandırılmış bir bayilik sistemi söz konusudur. Dolayısıyla sizlere sadece mobil koltuk yıkamaya uygun makine ve teçhizat sağlıyoruz. Elbette Stil markasını kullanmanın avantajları ile birlikte.

Bayilik Sistemi- 2

İkinci bayilik sistemimiz çok daha kapsamlı ve bu sistemde kendi işyerinizi kurarak yine bizim markamız ile birçok farklı yıkama işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Sözgelimi ilk seçenekte olmayan stor perde yıkamaya uygun makineler 2. seçenekte Koltuk Yıkama Makinesine ilave olarak verilmektedir.

Cazip Bayilik Tekliflerimiz-3

Bayilik sistemlerimizin avantajları elbette sadece makine desteği ile sınırlı değildir. Sizlere cazip tekliflerimizle  bayilikler veriyoruz. Üstelik makinelerle ilgili gerekli durumlarda Tamiri, Deterjan Temini ve Yedek parça ihtiyaçları gibi her türlü sorun ile bizzat biz ilgileniyoruz. Bunun yanı sıra kendi bölgenizde isterseniz Fason olarak tabir edilen sistemle pekâlâ çalışabilirsiniz. Sizlere herhangi bir sınırlama getirmiyoruz. Ayrıca son teknoloji ürünü makinelerimiz de ilgili olarak personelin gerekli eğitimlerinin yanı sıra;

  • Karcher koltuk yıkama makinesi ve bütün ekipmanları
  • 10.000 adet Magnet (3ay içinde dağıtılacak)
  • Türkiye’de ilk defa stil koltuk yıkamanın geliştirdiği su sıçratmayan Fırça
  • 7000 TL’lik iş yapılabilecek oranda deterjan
  • İş kıyafeti
  • Bulunduğunuz ilde Sosyal Medya Tanıtım ve SEO ile arama motorunda bulunma
  • 3ncü aydan sonra her 3 ayda bir 3000 adet magnet bizden alınıp dağıtılacak

gibi temel malzemelerin tamamını biz karşılıyoruz. Sizlerden de profesyonel bir işletme sahibi olarak markamızı en iyi şekilde temsil etmenizi ve çalışmalarınızı kurumsal ciddiyetle yürütmenizi talep ediyoruz.

Ödemeler 1. Yıl Tamamlandıktan Sonra Başlıyor

1 yıl boyunca hiç ödeme yapmadan 1.yılını dolduran bayimiz, 2. yıldan itibaren her yıl enflasyon oranında artan, tefe tüfe miktarına göre, yıl da 1 kez olmak kaydıyla artarak devam ediyor ve 5 yılın sonunda sözleşmemiz sona erdiğinden tarafların sözleşmenin yenilenmesinde karar alması durumunda tekrar bir sözleşme imzalanarak çalışmalar sürdürülüyor.

Stil Koltuk Yıkama, olarak burada amacımız markamızı zincir haline dönüştürmek ve sizlerle birlikte sektörde söz sahibi olmamızdır. Dolayısıyla küçük ve orta boy işletmelerin birbiriyle dayanışma halinde gücünü birleştirmesi ve bu dayanışma içerisinde sektörde hep beraber büyümek başlıca hedefimizdir. Telefonlarımızı günün her saatinde hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Son derece karlı ve hiçbir riski bulunmayan ortak çalışmamızda hep beraber kazanalım.

Saygılarımızla

Stil Koltuk Yıkama

Call Now Button